Новини України та світу

Україна відкриє 18 нових візових центрів у 16 країнах світу

На центри покладається технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, а безпосереднє прийняття рішень про оформлення/відмову в оформленні віз здійснюватимуть, як і раніше, консули України

Джерело: 112.ua

Україна відкриє 18 нових візових центрів у 16 країнах світу

Україна відкриє 18 нових візових центрів у 16 країнах світу для іноземців. Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС у Facebook.

“МЗС продовжує реалізацію комплексу заходів для підвищення рівня консульського обслуговування іноземців, які бажають відвідати нашу державу – триває розширення мережі візових центрів, яка з серпня 2019 р. охоплюватиме 74 міста”, – йдеться в повідомленні.

Іноземці, які проживають у країнах розташування центрів, зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту тощо).

У МЗС додали, що на центри покладається технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, а безпосереднє прийняття рішень про оформлення/відмову в оформленні віз здійснюватимуть, як і раніше, консули України у відповідних закордонних дипломатичних установах.

Джерело: www.112.ua

Close