Новини України та світу

Україна і Мальта домовилися разом працювати над захистом прав дітей

Два меморандуми були підписані главами МЗС Вадим Пристайко і Кармело Абелой під час 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Джерело: 112.ua

Україна і Мальта домовилися разом працювати над захистом прав дітей

Україна і Мальта підписали низку документів у сфері соціальної та гуманітарної політики, які стосуються співпраці двох країн у сфері захисту прав дітей. Це сталося під час 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, повідомляє українське МЗС.

“Міністр закордонних справ країни Вадим Пристайко та міністр закордонних справ і торгівлі Республіки Мальта Кармело Абела підписали Меморандум про взаєморозуміння між міністерством соціальної політики України і міністерством сім’ї, прав дітей та соціальної солідарності Республіки Мальта про співробітництво у сфері соціальної політики”, –  йдеться у повідомленні.

Крім того, глави МЗС також поставили свої підписи під Меморандумом про взаєморозуміння між міністерством соціальної політики України і міністерством сім’ї, прав дітей та соціальної солідарності Республіки Мальта про співробітництво у сфері захисту прав дітей.

Українське дипломатичне відомство зазначає, що підписані документи сприятимуть розвитку співробітництва між двома державами в гуманітарній сфері.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прека відвідувала Україну з офіційним візитом.

Джерело: www.112.ua

Close