Новини України та світу

У Залі пам`яті захисників України щоранку згадуватимуть імена загиблих військовослужбовців

Міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців

Джерело: 112.ua

У Залі пам`яті захисників України щоранку згадуватимуть імена загиблих військовослужбовців

Міністр оборони України підписав наказ про вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців. Про це він повідомив на своїй сторінці в facebook. 

Відповідно до наказу, у Залі пам`яті захисників України щоранку будуть вшановувати загиблих військовослужбовців усіх військових та правоохоронних формувань, які загинули в боях за Україну.

“Відсьогодні у Залі пам`яті ми вшановуватимемо загиблих військовослужбовців усіх військових та правоохоронних формувань, які воювали пліч-о-пліч і загинули в боях за Україну. … щоранку у Міністерстві оборони України, під час вшанування полеглих бійців, будуть згадуватися імена усіх загиблих захисників України”, – зазначив Полторак.

Зал пам’яті розташований поруч з міністерством оборони на Повітрофлотському проспекті, 6 м.Києва.

Новини за темою: Сьогодні в Україні вперше відзначають День пам’яті загиблих захисників

Україна 29 серпня вперше офіційно вшановує пам’ять загиблих українських військових на Донбасі. День пам’яті затвердив президент Володимир Зеленський. Він заявив про це під час виступу на святкуванні Дня Незалежності.

Бої за Іловайськ – бойові дії, що розгорнулися під містом Іловайськ Донецької області у ході війни на сході України у серпні 2014 року. У цих боях загинуло 366 українських вояків, 429 – отримали поранення, 300 – потрапили в полон.

Джерело: www.112.ua