Новини України та світу

У Хмельницькій обл. поставили блокпости, будуть зупиняти транспорт і міряти температуру водіям

Загалом на одинадцяти пунктах постійно знаходитимуться поліцейські та рятувальникиУ Хмельницькій обл. у всіх районах, які знаходяться по периметру області, відтепер будуть працювати пропускні пункти. Вони залишатимуться там на весь час карантинних заходів, передає “Голос України”.

Загалом на одинадцяти пунктах постійно знаходитимуться поліцейські та рятувальники. З ними будуть і медпрацівники, а в разі необхідності – представники інших служб.

Чергові можуть зупиняти для перевірки транспорт, перевіряти температуру пасажирів. Вони мають виявляти і тих, хто порушує правила карантину – самовільно залишив місця лікування чи самоізоляції.

Нагадаємо, що в’їзди і виїзди до Полтави перекривають бетонними блоками і блок-постами, на яких чергуватимуть силовики і медики. Після оголошення надзвичайного ситуації, у Полтавській області планують поставити 19 карантинних постів.

Також у Радомишлі Житомирської обл., де виявили випадок зараження коронавірусом, встановили блокпости для контролю в’їзду та виїзду громадян з температурою.

Закарпатську область закривають на карантин у зв’язку з поширенням коронавірусу, в самоізоляції там перебувають понад 7 тис. осіб. Перекривається автомобільний рух на Удоцькому перевалі (автодорога Н-13 Львів – Самбір – Ужгород) та Торунському перевалі (автодорога Р-21 Долина – Хуст). На Яблунецькому перевалі (автодорога Н-09 Мукачево – Рогатин – Львів) та Абранському перевалі (автодорога М-06 Київ – Чоп) всім, хто в’їжджає на територію області, будуть вимірювати температуру.

За минулу добу в Україні захворіли коронавірусом 62 людини. Всього станом на ранок 27 березня підтверджено 218 випадків зараження Covid-19.Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close