Новини України та світу

У Харкові спільно з Фондом Грановського запущений проект модернізації відділень “Укрпошти”

У Харкові спільно з Фондом Грановського запущений проект модернізації відділень "Укрпошти"

У харківських відділеннях “Укрпошти” зроблять масштабний ремонт – заплановані заміна меблів, установка пандусів та табличок зі шрифтом Брайля. Проект модернізації запущений спільно з народним депутатом Олександром Грановським, повідомляє харківське видання 057.ua. Між “Укрпоштою”, міською владою та Фондом Олександра Грановського підписаний Меморандум.

Джерело: 112.ua

У компанії сподіваються, що міська рада підтримає її клопотання про надання пільг на оренду приміщень. Це дасть можливість переобладнати відділення на заощаджені кошти. В першу чергу, мова йде про чотирьох точках – №№23, 24, 107 і 108. Крім цього, Фонд Олександра Грановського надасть меблі, пандуси, тактильні стоппери та інформаційні таблички зі шрифтом Брайля.

Міський голова Харкова Геннадій Кернес відзначив важливість таких рішень для незахищених верств населення, в першу чергу – пенсіонерів, які оплачують у поштових відділеннях комунальні послуги і отримують пенсію.

“Сьогодні ми робимо крок назустріч тим людям, які отримують пенсію, оплачують комунальні послуги та користуються послугами “Укрпошти”. І ми вирішили підписати цей меморандум за ініціативи Олександра Грановського”, – розповів Геннадій Кернес.

У той же час Олександр Грановський зазначив, що в рамках проекту ставиться мета відремонтувати всі непридатні приміщення поштових відділень Харкова.

“Я сподіваюся, що харків’яни одразу відчують на собі всі зміни, яких ми досягли, і забудуть про те, що коли-то “Укрпошта” була в непридатному стані”, – заявив народний депутат Олександр Грановський.

У Харкові спільно з Фондом Грановського запущений проект модернізації відділень "Укрпошти"

Ініціативу Грановського підтримав керівник “Укрпошти” Ігор Смілянський. За його словами, завдяки таким проектам Харків стає одним з головних українських міст у контексті співпраці з поштовим сервісом.

“У нас багато молодих мам, які обслуговуються, та, на жаль, наші відділення прийшли в занепад. Я дуже вдячний міському голові Олександру Грановському, що ми знайшли такий формат співпраці, де місто допомагає з орендою, і завдяки цьому харків’яни можуть отримати відповідний рівень обслуговування. Харків показав приклад всій країні”, – сказав Смілянський. До речі, в місті на сьогоднішній день працює понад 100 відділень “Укрпошти”.

Раніше Олександр Грановський заявив, що планує реалізувати в Харкові відразу кілька соціальних ініціатив.

Джерело: www.112.ua