Новини України та світу

У таборі в Одеській області отруїлись 46 дітей

Стан дітей легкої та середньої тяжкості

Джерело: 112.ua

У таборі в Одеській області отруїлись 46 дітей

В Одеській області в ДП “Оздоровчо-спортивний табір “Медик – 2″ Державного університету медицини та фармації ім. Ніколая Тестеміцану”, який знаходиться в смт Сергіївка отруїлось 46 дітей, про це повідомляє прес-служба Одеської обласної державної адміністрації.

Масове отруєння сталося сьогодні вночі. За словами прес-служби, у таборі перебуває 226 дітей від 7 до 14 років. З них госпіталізовано 46.

На території табору чергує бригада екстреної медичної допомоги. Медики діагностували у дітей гострий гастроентероколіт.

“В даний час на території табору працюють представники Держпродспоживслужби Одеської області, ДУ “Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України”. Приймаються всі необхідні заходи для “з’ясування причини виникнення отруєння. Стан дітей легкої і середньої тяжкості. Діти отримують всю необхідну терапію”, – повідомляє виконуюча обов’язки голови обласної державної адміністрації Шаталова Світлана Миколаївна.

Також прес-служба підкреслила, що розпочато санітарно-епідеміологічне розслідування з метою встановлення причин та умов виникнення захворювань.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Луганській області під час купання в озері Пісочне госпіталізовано 27 громадян, з них 22 дитини.

Джерело: www.112.ua