Новини України та світу

У столиці віряни збираються на вул. Володимирській, де розпочнеться хресна хода до Дня Хрещення Русі

Хода розпочнеться з молебня на вул. Володимирській, а далі віряни з мощами планують пройти середмістям столиці до Києва-Печерської лаври, де відбудеться святкова Божественна Літургія

Джерело: 112.ua

У столиці віряни збираються на вул. Володимирській, де розпочнеться хресна хода до Дня Хрещення Русі

У столиці віряни помало крокують до вул. Володимирської, де розпочнеться хресна хода до Дня Хрещення Русі. Про це повідомляє кореспондент “112 Україна“.

Як повідомляється, на вул. Грушевського поки їздять автівки, рух ще вільний. Та в 11 годині дороги перекриють. Зокрема на таких ділянках як вул. Володимирська, між Софіївською та Михайлівською площею, вул. Херащатик, Європейська площею, вул. Грушевського та Івана Мазепи.

“Щодо заходів безпеки, тут активно працюють правоохоронці. Вони групуються та розходяться по своїй точках, щоб забезбечити порядок під час ходи”, – додала корепондент.

Зазначається, що хода розпочнеться з молебня на вул. Володимирській, а далі віряни з мощами планують пройти середмістям столиці до Києва-Печерської лаври, де відбудеться святкова Божественна Літургія.

Нагадаємо, 27 і 28 липня проходитимуть хресні ходи, присвячені 1031-ї річниці дня хрещення Київської Русі-України. На 27 червня анонсований хресний хід від УПЦ. Православна церква України запланувала свій захід на 28 червня. Під час хресного ходу в Києві очікується участь понад 20 тис. віруючих, а до забезпечення громадської безпеки будуть залучені всі підрозділи поліції. У центрі столиці 28 липня обмежать дорожній рух у зв’язку зі святкуванням хрещення Київської Русі-України.

Джерело: www.112.ua