Новини України та світу

У США хакери атакували 100 млн рахунків клієнтів великого банку Capital One

Кіберзлочинці викрали інформацію про дати народження, доходи, номери банківських рахунків і карток клієнтів фінустанови, але не встигли її використовувати в своїх цілях

Джерело: 112.ua

У США хакери атакували 100 млн рахунків клієнтів великого банку Capital One

Жертвами комп’ютерних хакерів стали понад 100 млн клієнтів десятого по розміру капіталу банку в США Capital One. Про це повідомляє “The Voice of America”.

Зловмисники вкрали особисту інформацію приватних американських вкладників і компаній, у яких були рахунки у банку або які намагалися отримати кредит з 2005 до 2019 року. Зі 100 млн клієнтів Capital One шість мільйонів становлять канадські вкладники.

Новини за темою: Російські хакери створюють фейкові додатки популярних програм задля шпигування, – ЗМІ

Кіберзлочинці викрали інформацію про дати народження, доходи, номери банківських рахунків і карток клієнтів фінустанови, але не встигли її використовувати в своїх цілях. Крім того, серед викраденої інформації були дані про номери соціального страхування США, які шахраї часто використовують для незаконного збагачення.

Новини за темою: В Лондоні хакери отримали доступ до сайту і соціальних мереж поліції

Банк дізнався про злом 19 липня, але повідомив всього через півтора тижні, в день, коли ФБР заарештувало в Сіетлі підозрювану Пейдж Томпсон. Раніше Томпсон розробляла програмне забезпечення у компанії Amazon Web Services, яка бореться за контракт на 10 млрд доларів на створення “хмарного” сервісу для Пентагону. Банк вже веде тяганину з Томпсон в суді.

Банк пообіцяв посилити заходи з кібербезпеки і витратити на це додатково 100-150 мільйонів доларів.

19 липня повідомлялось, що влада Сполучених Штатів заарештувала 25-річного громадянина України Володимира Квашука за звинуваченням в організації великої шахрайської схеми зі спробами викрасти у компанії-роботодавця 10 млн доларів.

Джерело: www.112.ua