Новини України та світу

У США почало офіційно діяти космічне командування

За словами Трампа, “командування гарантує, щоб ніхто не зміг поставити під питання або загрозу американське домінування в космосі”

Джерело: 112.ua

У США почало офіційно діяти космічне командування

У четвер, 29 серпня, в США почало офіційно діяти космічне командування. Відповідну заяву підписав Голова Пентагону Марк Еспер, передає прес-служба Білого дому.

Повідомляється, що церемонія підписання документа відбувалася в Білому Домі в присутності президента США Дональда Трампа, віце-президента Майка Пенса та інших високопоставлених воєначальників.

Керівникам структури стане чотиризірковий генерал Джон Реймона, в його підпорядкуванні будуть перебувати 87 формувань.

“Новий підрозділ буде захищати ключові американські інтереси в космосі — у сфері майбутнього протистояння. Ми володіємо можливостями виявити і знищити будь-яку ракету, запущену в напрямку США”, – заявив Трамп. 

“Командування гарантує, щоб ніхто не зміг поставити під питання або загрозу американське домінування в космосі. Тому що ми знаємо кращий спосіб запобігання конфлікту — підготуватися до перемоги”, — додав американський лідер.

Космічне командування стало шостим видом збройних сил США після сухопутних військ, ВПС, ВМС, Корпусу морської піхоти і Берегової охорони.

Нагадаємо, в лютому 2019 року президент США Дональд Трамп підписав директиву про створення Космічних сил США. 

За його словами, для Сполучених Штатів важливо не просто зберігати присутність в космосі, а домінувати там. Президент зазначив, що майбутнє США за межами Землі – це питання не тільки національної ідентичності, але і нацбезпеки.

Джерело: www.112.ua