Новини України та світу

У “Слузі народу” вибрали групу людей, які будуть спілкуватися з журналістами, а також підготували до відповідей на поширені запитання

У "Слузі народу" вибрали групу людей, які будуть спілкуватися з журналістами, а також підготували до відповідей на поширені запитання

Депутатів “Слуги народу” ґрунтовно підготували до спілкування з журналістами: тут виділили групу людей, яка буде ходити по ефірах, і роздали нардепам заготовки відповідей на запитання представників ЗМІ. Про це повідомляє видання theBabeль, посилаючись на власне джерело.

Джерело: 112.ua

Співрозмовник видання розповів, що є 3 людини, які можуть говорити все, що вважають за потрібне: Дмитро Разумков, Олександр Корнієнко і Давид Арахамія.

Також є 50 депутатів, які будуть ходити по ефірах телеканалів, і для яких готуються тези для коментування, серед яких є і представники фракції, і представники Офісу президента. Це потрібно для того, щоб позиції обох груп збігалися.

А більше половини депутатів, за словами співрозмовника, зовсім не виявляють бажання спілкуватися з журналістами.

Також джерело розповіло про тези, які їм роздали на репетиції першого пленарного засідання.

Наприклад, на питання про створення коаліції депутатам слід відповідати так: “Ми відмовляємося від формування коаліції за принципом розподілу портфелів і посад, сфер впливу” або “Якщо хтось з депутатів долучиться до голосувань за наші законопроекти — ми будемо це вітати”.

Про зарплату депутатам порадили говорити наступне: “Це менше, ніж отримує менеджер середньої ланки у великій компанії”; “Під час каденції я не повинен думати про те, де б заробити грошей”.

Якщо мова йде про першорядні завдання Ради, то варто акцентувати увагу на відновленні довіри, економічному зростанні та боротьбі з корупцією. 

Нагадаємо, 29 серпня Верховна Рада 9-го скликання провела перше засідання. Парламентарії ухвалили рішення щодо низки кадрових призначень, а також попередньо підтримали внесення змін до Конституції щодо обмеження депутатської недоторканності. 

Наступну сесію Верховна Рада почне 3 вересня. 

Детальніше про рішення парламенту на першому засіданні можна прочитати тут. 

Джерело: www.112.ua