Новини України та світу

У “Слузі народу” назвали головного претендента на посаду очільника Міносвіти

У "Слузі народу" назвали головного претендента на посаду очільника Міносвіти

Після формування нового уряду більшість чинних міністрів найімовірніше підуть у відставку. Не виключенням є і глава Міністерства освіти і науки Лілія Гриневич. Наразі головним претендентом на її посаду є експерт Сергій Бабак.

Голова штабу “Слуги народу” Олександр Корнієнко розповів в інтерв’ю LB.ua, що Бабак теоретично сам вже проявляв ініціативу, що хоче стати міністром освіту.

Усі необхідні компетенції у нього є, він розуміє цю сферу, займався управлінням в освіті. Я знаю, що Сергій напрацював пакет освітніх законопроектів, тож готовий йти у профільний комітет,
– розповів Корнієнко.

За його словами, “Слуга народу” буде продовжувати реформи, які започаткувала Гриневич у сфері Нової української школи. Політик додав, що партія має пропозиції щодо загальноосвітньої школи, але більшість з них розкривають і удосконалюють реформу НУШ.

У "Слузі народу" назвали головного претендента на посаду очільника Міносвіти

Хто такий Сергій Бабак? Доктор технічних наук, автор понад 60 наукових праць з економіки та технічних наук. Має 18 років наукового та викладацького стажу. 5 років був проректором приватного університету, 5 років очолював науковий центр Національної академії наук, був членом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Директор освітніх програм аналітичного центру Український інститут майбутнього. Виступає за суттєве реформування системи освіти в Україні.

Долучився до команди кандидата у президенти Володимира Зеленського весною. Тоді Бабак навіть потрапив у конфуз через незнання математики. Так, він назвав “абсолютно реальними” розрахунки одного з експертів штабу Зеленського, який переконував, що для забезпечення зарплат вчителям на рівні 4 тисяч доларів на місяць вистачить тільки 200 мільйонів доларів на рік. Згодом команда Зеленського визнала помилковість цих розрахунків.

Пройшов до Верховної Ради ІХ скликання за списком “Слуги народу”.

Джерело Телеканал новини «24»
28.07.2019

Close