Новини України та світу

У Сенаті США вимагають від генпрокуратури провести розслідування зв’язків Клінтон з Україною

Сенатори Граслі і Джонсон просять Бара проінформувати про перевірку інформації про допомогу українських чиновників Клінтон в дискредитації Трампа на виборах до 2016 року у зв’язку із звинуваченнями проти Манафорта

Джерело: 112.ua

У Сенаті США вимагають від генпрокуратури провести розслідування зв'язків Клінтон з Україною

Глави двох комітетів у Конгресі США Чак Граслі і Рон Джонсон звернулися до генпрокурора США Вільяма Бара з вимогою провести розслідування зв’язків між українською владою і штабом члена Демократичної партії Хілларі Клінтон під час президентських виборів 2016 року. Лист конгресменів до Бара було оприлюднено на сайті сенатора Граслі.

“В листі сенатора Грасслі від 20 липня 2017 року підкреслюються зухвалі зусилля Національного комітету Демократичної партії кампанії Хілларі Клінтон з використання уряду України для очевидної мети пошуку негативної інформації про кандидата Трампа, який був тоді кандидатом, щоб підірвати його кампанію”, – зазначають американські парламентарі.

У Сенаті США вимагають від генпрокуратури провести розслідування зв'язків Клінтон з Україною

Вони звертають увагу на те, що мін’юст ще не поінформувала Конгрес та громадськість про початок розслідування зв’язків Клінтон з урядом України.

Грасли і Джонсон, посилаючись на зазначене лист, зазначають, що під час президентських виборів 2016 року українські урядовці намагалися допомогти Хілларі Клінтон підірвати виборчу кампанію Дональда Трампа, поширивши документи, пов’язані з обвинуваченням у корупції помічника Трампа Пола Манафорта.

Українські посадові особи пропонували свою допомогу в розслідуванні цієї справи.

Сенатори просять, щоб Бар поінформував про перевірку фактів, викладених у документі, до 14 жовтня.

Нагадаємо, американський політтехнолог, керівник перевиборної кампанії президента США Дональда Трампа Пол Манафорт, був засуджений 13 березня до 7,5 років позбавлення волі за результатами розслідування Роберта Мюллера російського втручання в президентські вибори 2016 року.

Він звинувачується в змові з метою приховати десятки мільйонів доларів, зароблених в результаті лобіювання інтересів проросійського політика Віктора Януковича в Україні, змові з метою втручання у справи свідків, а також в банківському та податковому шахрайстві.

Джерело: www.112.ua

Close