Новини України та світу

У Росії почалося серійне виробництво винищувачів п’ятого покоління Су-57

СУ-57 – багатофункціональний авіаційний комплекс, що володіє високим інтелектом бортового обладнання, малою помітністю, великими рубежами перехоплення повітряних та знищення наземних цілей

Джерело: 112.ua

У Росії почалося серійне виробництво винищувачів п'ятого покоління Су-57

У Росії почалося серійне виробництво винищувачів Су-57. Про це повідомляють “РИА Новости”, з посиланням на брошуру, присвячену 80-річчю ОКБ імені Сухого.

“Багатофункціональний авіаційний комплекс п’ятого покоління, що володіє високим інтелектом бортового обладнання, малою помітністю, великими рубежами перехоплення повітряних та знищення наземних цілей. У 2019 році запущений в серійне виробництво, підписаний довгостроковий контракт з Міноборони на постачання понад 76 літаків”, – говориться в брошурі.

Су-57 – перший російський винищувач п’ятого покоління. Він розроблявся з 2002 року. Серійне виробництво літака неодноразово переносилося. Раніше глава “Об’єднаної авіабудівної корпорації” Юрій Слюсар заявив, що перші 12 літаків повинні вступити в дію в 2019 році, проте в 2018 році агентство ТАСС повідомило, що перший і другий серійні літаки надійдуть в армію в кінці 2019 і в 2020 році відповідно.

В 2020 році планувалося підписати другий контракт на виробництво і поставку Повітряно-космічних сил Росії ще 13 серійних винищувачів до 2025 року, повідомляє державне агентство. Однак 27 червня був підписаний контракт на 76 нових літаків до 2028 року – це, найімовірніше, три повноцінних авіаційних полки і навчальна ланка.

У квітні повідомлялося, що в серійне виробництво запущений проміжний двигун “першого етапу” для винищувача, в той час як двигун “другого етапу”, що передбачає повну відповідність винищувача заявленим характеристикам, буде готовий до установки на винищувачі не раніше 2023 року і проходить випробування.

 
Джерело: www.112.ua

Close