Новини України та світу

У Рівненській області підтвердили ще 9 випадків коронавірусу

Хворі ізольовані. Їх стан стабільнийУ Рівненській області підтвердили дев’ять нових випадків захворювання коронавірусом Covid-19. Про це повідомляє голова Рівненської ОДА Віталій Коваль Facebook.

За словами Коваля, Рівненський обласний лабораторний центр провів дослідження методом ПЛР біоматеріалу двох жінок, які попередньо мали позитивний результат експрес-тестів.

“Також перевірили шість інших пацієнтів, які лежали в інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ, і померлу матір однієї з вищезазначених жінок. Коронавірус підтвердився у всіх дев’яти випадках”, – розповів голова Рівненської ОДА.

Він зазначив, що на даний момент хворі ізольовані. Їх стан стабільний.

Раніше повідомлялося, що в Україні кількість інфікованих коронавірусом зросла до 196 осіб. З них п’ять осіб померли, один пацієнт видужав.

Водночас Чернівецька обласна державна адміністрація заявила, що в області від коронавірусу вилікувались троє людей, серед них дитина та двоє дорослих. В даних МОЗ ці випадки поки не зафіксовані.

Нагадаємо, у зв’язку з поширенням коронавірусу в Україні на місяць був продовжений карантин і НС була оголошена по всій країні. 

Крім того, Кабінет міністрів продовжив навчальний рік у школах ще на місяць – до 1 липня.Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close