Новини України та світу

У Раді депутатам роздадуть респіратори і рукавички для позачергового засідання

Можливість використання захисних окулярів ще розглядаєтьсяПід час позачергового засідання Верховної Ради депутатів забезпечать засобами персонального захисту. Про це повідомила нардеп фракції “Слуга народу” та представниця комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Лада Булах у коментарі журналістам передає, “УП”.

“Профілактику нам обіцяють. Апарат Верховної Ради має всіх депутатів забезпечити”, – каже Булах.

За словами Булах, питання щодо захисних масок та рукавичок вже вирішене, а от щодо можливості використання захисних окулярів – ще ні.

На підтвердження своїх слів депутатка надала редакції фото.

Про застосування індивідуальних засобів безпеки під час позачергового засідання Верховної Ради говорили й інші депутати.

Позачергове засідання Верховної Ради, яке планували провести у четвер 26 березня, наразі планують провести на суботу 28 березня. Але й ця дата не остаточна.

Як повідомлялося, перед позачерговим засіданням Верховної Ради президент Володимир Зеленський зустрівся з лідерами парламентських фракцій і груп.

Нагадаємо, раніше спікер парламенту Дмитро Разумков повідомив, що Верховна Рада може зібратися на позачергове засідання 28 березня.Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close