Новини України та світу

У новому Кабміні може з’явитися об’єднане міністерство з гуманітарної політики, – заступник голови Офісу президента

Міністерство планують створити на базі міністерств культури, молоді і спорту та інформаційної політики

Джерело: 112.ua

У новому Кабміні може з'явитися об'єднане міністерство з гуманітарної політики, - заступник голови Офісу президента

У сформованому після парламентських виборів новому українському уряді на базі міністерств культури, молоді і спорту та інформаційної політики може бути створено одне міністерство з гуманітарної політики. Про це в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” повідомив заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко.

“Ми вважаємо, що має бути не просто інформаційна стратегія – йдеться про велику гуманітарну сферу. Зараз напрацьовується стратегія щодо об’єднаного міністерства, куди увійдуть міністерства культури, молоді та спорту, інформаційної політики”, – сказав Тимошенко.

Новини за темою: АП розглядає можливість скорочення кількості міністерств, – Гончарук

Заступник голови Офісу президента зазначив, що інформаційна політика “не може існувати сама по собі”.

“Це більше гуманітарна сфера, звідки інформполітика і може черпати значну частину меседжів. Не можна побудувати лише верхній кубик. Гуманітарна політика – це ставлення до людей, ставлення людей до влади. Ми в цьому бачимо завдання. А інформаційно вже потрібно це доносити. Тому ми думаємо, що необхідно об’єднати ці міністерства”, – пояснив Тимошенко.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що підтримує ідею об’єднання Міністерства культури, Міністерства інформаційної політики та Міністерства молоді і спорту України. 

До речі, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що для оптимізації роботи уряду потрібно скоротити кількість міністерств з існуючих 19 до 12.

Джерело: www.112.ua

Close