Новини України та світу

У Німеччині починається епідемія коронавірусу, – глава МОЗ

Міністр вказав на те, що у ФРН “ланцюжок зараження вірусом почасти не можна відстежити”Міністр охорони здоров’я Німеччини Єнс Шпан застеріг, що Німеччина “перебуває на початку епідемії коронавірусу”. Про це повідомляє DW.

“На жаль, упродовж останніх годин ситуація змінилася. Прикро, але це потрібно визнати”, – сказав міністр.

За словами урядовця, під час телефонної розмови з земельними міністрами охорони здоров’я він закликав їх “активувати” їхні плани екстрених заходів на випадок епідемії та “підготувати їхнє можливе запровадження”, додав Шпан.

Крім того, міністр вказав на те, що у ФРН “ланцюжок зараження вірусом почасти не можна відстежити”. Тож на тлі цього постає питання щодо того, чи виправдають себе застосовані дотепер заходи та стратегії з метою зупинити вірус, визнав керівник МОЗ Німеччини.

Тим часом німецькі лікарі підтвердили вже 19 випадків зараження коронавірусом. 14 з них припадають за Баварію, де всі випадки зафіксували в співробітників однієї компанії. Коронавірусом вони інфікувалися від колеги з Китаю, котра прибула на конференцію в Мюнхен.

Інші випадки захворювання зафіксовано в землях Баден-Вюрттемберг, де виявлено три нових інфікованих, і Північний Рейн – Вестфалія, де інфекцію підтвердили в одного подружжя.

Нагадаємо, раніше у середу у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) наголосили, що вперше з моменту виявлення коронавірусу число зафіксованих випадків зараження за межами Китаю перевищило кількість новоінфікованих у КНР.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close