Новини України та світу

У NASA повідомили, що всі бажаючі можуть надіслати своє ім’я на Марс в 2020 році

Якщо ви хочете, щоб ваше ім’я було доставлено на Марс, вам потрібно зареєструватися на офіційному сайті NASA до 30 вересня 2019 року

Джерело: 112.ua

У NASA повідомили, що всі бажаючі можуть надіслати своє ім'я на Марс в 2020 році

У Національному управлінні з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA) повідомили, що відправлять ім’я будь-якого охочого на Марс в 2020 році. Про це сказано в повідомленні NASA в Twitter.

Якщо ви хочете, щоб ваше ім’я було доставлено на Марс, вам потрібно зареєструватися на офіційному сайті NASA до 30 вересня 2019 року. Після реєстрації ваше ім’я буде занесено в спеціальний мікрочіп, який відправиться на Марс в липні наступного року.

У NASA повідомили, що всі бажаючі можуть надіслати своє ім'я на Марс в 2020 році

Як повідомляють в національному управлінні, на даний момент, 29 вересня, найбільше імен зареєстровано з Туреччини – 2,5 млн. На другому місці жителі Індії – близько 1,6 млн імен. В Україні зареєструвалося поки що – 56 тис. чоловік.

Новини за темою: NASA виявило можливі ознаки життя на Марсі

Раніше повідомлялося, що Ілон Маск представив новий міжпланетний корабель Starship. Він здатний доставити астронавтів на Місяць, а в майбутньому – на Марс.

Нагадаємо, марсохід NASA Curiosity виявив велику кількість метану в повітрі на Марсі, що може свідчити про наявність мікробів.

На Землі метан в основному виділяється живими організмами. На Марсі, як зазначають у виданні, через сонячне світло і хімічні реакції молекули метану зруйнувалися б за кілька століть.

Джерело: www.112.ua

Close