Новини України та світу

У Москві, біля лікарні, де лежить Навальний, поліція затримала близько 20 осіб

Серед затриманих опинилися журналісти “Дощу” і “Сноба”, яких згодом відпустили

Джерело: 112.ua

У Москві, біля лікарні, де лежить Навальний, поліція затримала близько 20 осіб

У Москві, біля лікарні імені Виноградова, куди вранці 28 липня госпіталізували опозиціонера Олексія Навального, поліція затримала близько 20 осіб. Серед затриманих опинилися кореспондент “Дождя” Данило Сотников і кореспондент “Сноба” Микита Павлюк-Павлюченко, повідомляє телеканал “Дождь”.

“У лікарні, куди госпіталізували Олексія Навального, затримали кореспондента “Дождя” Данила Сотникова. Затримано близько 20 осіб”, – йдеться у повідомленні.

Кореспондент “Дождя” був затриманий, коли вів прямий ефір. Те, що він представився журналістом, не зупинило правоохоронців. Однак незабаром журналістів звільнили.

Разом з тим, пізніше телеканал “Дождь” повідомив, що близько півночі був затриманий їхній кореспондент Тимофій Рожанський. Він знаходився у автозаку, у нього забрали паспорт, але через кілька хвилин відпустили. 

Нагадаємо, опозиційний політик Олексій Навальний, який перебуває під 30-денним адміністративним арештом, 28 липня потрапив до лікарні з діагнозом “гостра алергічна реакція”.

Лікуючі лікарі Навального, які відвідали його у московській лікарні, не виключають, що стосовно політика застосовувалася “невідома хімічна речовина”.

Джерело: www.112.ua

Close