Новини України та світу

У Мінську відбулося перше у 2020 році засідання щодо Донбасу: про що домовилися

У Мінську 16 січня відбулося перше у новому році засідання Тристоронної контактної групи щодо вирішення конфлікту на Донбасі. Сторони обговорили припинення вогню та нові ділянки розведення сил на Сході України.

Прессекретарка представника України у ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер у своєму фейсбуці повідомила, що члени ТКГ обговорили домовленості лідерів “нормандської четвірки” під час саміту у Парижі та їх виконання зараз.

Так, члени ТКГ привітали звільнення утримуваних осіб між Україною та Росією, яке відбулося 29 грудня 2019 року. Звільнені з полону проросійських бйоовиків українці нарешті повернулися на Батьківщину та змогли провести новорічні свята зі своїми рідними.

Проте безпекова ситуація на Донбасі досі залишається напруженою. Попри домовленості, окупанти продовжують стріляти по українських позиціях, є загиблі і поранені серед наших бійців.

Вирішення безпекових проблем – головне в порядку денному. Українська сторона вважає за необхідне, аби СММ ОБСЄ провела повторну верифікацію відведення важких озброєнь та місць їхнього зберігання,
– наголосила Оліфер.

Новина доповнюється…

 Джерело Телеканал новини «24»

Теги
Facebook
Close