Новини України та світу

У Мінрегіоні заявили, що в лікарнях і поліклініках можуть з’явитися сучасні кафе

Більшість користувачів мережі, які взяли участь в опитуванні, зазначили, що такі кафе будуть зручними для відвідувачів

Джерело: 112.ua

У Мінрегіоні заявили, що в лікарнях і поліклініках можуть з'явитися сучасні кафе

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України заявили, що в лікарнях і поліклініках можуть з’явиться сучасні кафе. Про це повідомляє заступник міністра Мінрегіону Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.

“Ми хочемо врегулювати це питання і взагалі вводити нову сучасну культуру в державних та інших установах. І це стосується не тільки лікарень або поліклінік. Хочемо, щоб там не було гнітючої атмосфери, сірих похмурих стін і коридорів, а навпаки було привітно, просторо і світло. Щоб там були такі зручності, як дитячий ігровий куточок і кафе. Це комфорт людей”, – сказав Парцхаладзе.

За словами заступника міністра, більшість користувачів мережі, які взяли участь в опитуванні, зазначили, що такі кафе будуть зручними для відвідувачів.

Також наголошується, що практика сучасних просторих кафе у медичних установах широко поширена в багатьох країнах Європи і світу.

Новини за темою: У Мінрегіоні планують проектувати сучасні майданчики для вигулювання собак

Раніше у міністерстві повідомили, що з серпня у всіх великих нових супермаркетах будуть зобов’язані проектувати туалети для відвідувачів.

Відповідна норма міститься в змінах Державних будівельних норм, які опубліковані і вступають в силу з 1 серпня цього року.  

Джерело: www.112.ua