Новини України та світу

У Мінкульті підтвердили, що об’єднання УПЦ КП припинило свою діяльність

Все функції статутних органів колишнього УПЦ перейшли до компетенції керівних органів Православної церкви України, стверджують у міністерстві

Джерело: 112.ua

У Мінкульті підтвердили, що об'єднання УПЦ КП припинило свою діяльність

Релігійне об’єднання Українська православна церкви Київського патріархату припинило свою діяльність. Це підтвердили у Міністерстві культури України, відповідну заяву опублікувала прес-служба Мінкульту.

“На підставі рішень Помісного собору УПЦ КП від 15.12.2018 року релігійне об’єднання Українська Православна Церква Київського Патріархату припинило свою діяльність”, – зазначили у Мінкульті.

Пояснюють, що УПЦ КП приєдналося до Православної церкви України (ПЦУ), тому всі всі функції статутних органів релігійної організації перейшли до компетенції відповідних керівних органів ПЦУ, які отримали всі повноваження й юридичні підстави для прийняття відповідних рішень стосовно майбутнього тих релігійних організацій, які перебували у складі колишнього релігійного об’єднання УПЦ КП.

Новини за темою: Дід їм ще покаже!

Нагадаємо, патріарх Філарет звернувся до Міністерства юстиції та президента України Володимира Зеленського з проханням продовжити реєстрацію і захистити права УПЦ КП.

Як повідомлялося, почесний патріарх Православної церкви України Філарет заявив, що не приймає Томос про автокефалію. За словами Філарета, собор має відбутися 20 червня.

Джерело: www.112.ua