Новини України та світу

У Мінфін США повідомили, що розширили санкції проти Росії

Міністерство фінансів США включив до переліку одну організацію, трьох фізичних осіб та п’ять суден

Джерело: 112.ua

У Мінфін США повідомили, що розширили санкції проти Росії

В Управлінні з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) розширили санкції проти Росії за постачання авіапального силам РФ, які діють в Сирії. Про це сказано на сайті Мінфіну США.

“Сьогодні Міністерство фінансів США включив до переліку одну організацію, трьох фізичних осіб та п’ять суден, що беруть участь в схемі ухилення від санкцій з метою сприяння постачання авіаційного палива російським силам, чинним в Сирії”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, OFAC визначив фірму Maritime Assistance, яка є підставною компанією, що надає підтримку американської компанії “Совфрахт”. Також під санкції потрапили судна “Язь”, “Сиг”, “Судак”, “Пасат” і ВІД-2077.

Також повідомляється, що “Совфрахт” стоїть за змовою про ухилення від санкцій, організованою трьома особами, з метою здійснення платежів і сприяння постачання авіаційного палива російським силам, чинним в Сирії в підтримку уряду Асада.

Новини за темою: Міністерство фінансів США запровадило санкції проти низки російських фізосіб і компаній через співпрацю з КНДР

“Мінфін націлений на схему ухилення від санкцій, яка включає підставні компанії, судна і змовників, які сприяли незаконній передачі авіапалива російським військовим у Сирії.  Деспотичний режим Асада знаходиться під міжнародною увагою за використання хімічної зброї та вчинення звірств проти невинних сирійських цивільних осіб”, – сказав заступник міністра з питань тероризму і фінансової розвідки Сігал Манделькер.

Манделькер зазначив, що США сповнені рішучості відрізати доступ до міжнародної фінансової системи для тих, хто змовився порушити наші санкції, в тому числі і для тих, хто дозволяє вести жорстоку військову “машину” в Сирії.

Новини за темою: Мінфін США розширив санкції проти РФ через анексію Криму та агресію на Донбасі

Раніше повідомлялося, що Міністерство фінансів США введе додаткові санкції щодо Росії в рамках заходів, передбачених законом про контроль і знищення хімічної і біологічної зброї.

Джерело: www.112.ua

Close