Новини України та світу

У Миколаєві іноземець ножем пошматував екс-кохану через ревнощі

У Миколаєві 50-річний турок з Німеччини з ножем накинувся на 30-річну місцеву мешканку, з якою вони розлучилися через його надмірні ревнощі.

У Миколаєві іноземець ножем пошматував екс-кохану через ревнощі

Розлючений іноземець спеціально приїхав до України, аби вбити дівчину, яка не відповіла на його кохання взаємністю.

Чоловік ретельно підготувався до злочину, начепив перуку, приклеїв фальшиву бороду і чекав жертву біля її будинку.

Побачивши озброєного чоловіка, дівчина забігла до найближчого магазину, де було багато свідків. Але це не зупинило вбивцю – він кинувся за своєю жертвою і наніс ножем кілька ударів у спину.

Після кривавої розправи чоловік вибіг на вулицю та сів у таксі, що чекало на нього. Свідки запам’ятали номери авто і повідомили у поліцію.

Уже за шість хвилин патрульні зупинили вказаний автомобіль на виїзді з Миколаєва. У салоні було двоє чоловіків, які за описом не підходили, але у одного з них були подряпини на руці.

Пізніше з’ясувалося, що чоловік по дорозі викинув з салону перуку та бороду, а також куртку, на якій залишилися плями бурого кольору.

Скривавлену дівчину у вкрай тяжкому стані забрала швидка. У неї п’ять поранень, зокрема – серйозна травма печінки. Зараз вона у реанімації, стан хворої стабільно тяжкий.

Зі своїм кривдником дівчина познайомилася у Києві півтора роки тому, зав’язався роман. Проте 50-річний чоловік був дуже ревнивим, і коли жінка розірвала стосунки, почав погрожувати та залякувати, наймав детективів і навіть підсилав кілера.

Вона заблокувала його у соцмережах, писала заяви до поліції, але чоловік був у Німеччині.

За українськими законами, жорстокому різнику світить до 15 років позбавлення волі.


Джерело ФАКТИ. ICTV
27.09.2019

Close