Новини України та світу

У Мережі з’явився фотопроект, присвячений 100 дням президентства Володимира Зеленського

У Мережі з'явився фотопроект, присвячений 100 дням президентства Володимира Зеленського

Джерело: 112.ua

У Мережі з’явився фотопроект, присвячений 100 дням президентства Володимира Зеленського. Автор знімків Зоя Шу фотографувала Зеленського протягом виборчої кампанії та в перші місяці перебування на посаді.

У добірці фотографії Зеленського з фанатами, з лабораторії під час здачі аналізів, на виборчій дільниці, під час інавгурації, з закордонних візитів президента і ін.

У Мережі з'явився фотопроект, присвячений 100 дням президентства Володимира Зеленського

У Мережі з'явився фотопроект, присвячений 100 дням президентства Володимира Зеленського

“Моя серія “Пан президент: початок” включає як відомі, так і раніше не опубліковані фото. Ви можете любити його чи зовсім ні, але це – частина нашої новітньої історії і саме в цьому контексті мені цікава ця особистість. А фото – тонкий зріз історії”, – так охарактеризувала свій проект Зоя Шу.

За її словами, вона розмовляла з Зеленським два рази – в лабораторії і перед інавгурацією.

“У лабораторії навіть жартувала щось смішне про крововтрату, але ніколи не представлялася, тому що коли я знімаю, то намагаюся знизити свій “ефект присутності“. Іноді мені буває цікаво, чи ідентифікував він мене на якійсь з подій як одного і того ж фотографа. Думаю, ні і це неважливо, тому що це ніяк не впливає на якість моєї роботи. Вважаю, що фотожурналіст – просто свідок історії і повинен документувати її як є, нейтрально і з холодною байдужістю, не взаємодіючи з тим, що він знімає. А найкраще – бути зовсім непомітним”, – написала фотограф.

Нагадаємо, 27 серпня виповнилося 100 днів з дня інавгурації Володимира Зеленського.

Джерело: www.112.ua