Новини України та світу

У Луганській області прикордонники виявили громадянина України, який служив у поліції “ЛНР”

При обшуку правоохоронці виявили боєприпаси калібру 7,62 та 9 мм, два чистих бланка пропусків у артилерійські бригади “ЛНР”

Джерело: 112.ua

У Луганській області прикордонники виявили громадянина України, який служив у поліції "ЛНР"

У Луганській області прикордонники виявили громадянина України, який протягом 2014 і 2015 роках добровільно проходив службу в інженерно-саперної роти міліції “ЛНР”. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Під час огляду транспортного засобу марки “GEELY”, на якому підозрюваний прибув в пункт пропуску “Мілове”, прикордонники спільно з співробітниками ГФС, виявили десять предметів схожих на боєприпаси калібру 7,62 та 9 мм, два чистих бланка пропусків у артилерійські бригади “ЛНР” та посвідчення “Пошуковий загін ТАМАНЬ ДТСААФ Росії”.

Наголошується, що в ході подальших заходів, співробітники оперативних підрозділів Східного регіонального управління Держприкордонслужби з’ясували, що цей громадянин протягом 2014 і 2015 добровільно проходив службу в інженерно-саперної роти міліції “ЛНР”. 

Новини за темою: На Харківщині росіянин намагався прорватися на автомобілі через кордон в Україну

На посаді водія неодноразово здійснюв перевезення військового майна і боєприпасів.

Також в ГСПУ додали, що за даним фактом в компетентні правоохоронні органи направлено повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена ст. 201, 258-3 Кримінального кодексу України.

Джерело: www.112.ua