Новини України та світу

У Кривому Розі опалювальний сезон під загрозою зриву, – “Нафтогаз”

Склалася ситуація із заборгованістю за газ одного з найбільших виробників тепла міста – АТ “Криворізька теплоцентраль”

Джерело: 112.ua

У Кривому Розі опалювальний сезон під загрозою зриву, - "Нафтогаз"

У Кривому Розі Дніпропетровської обл. склалася критична ситуація із заборгованістю за природний газ одного з найбільших виробників тепла міста – АТ “Криворізька теплоцентраль”. Про це повідомляє прес-служба НАК “Нафтогаз-України”.

“АТ “Криворізька теплоцентраль” перед початком опалювального сезону заборгувало НАК “Нафтогаз України” 1,760 млрд грн. Відповідно до законодавства, для відновлення газопостачання перед початком опалювального сезону тепловиробник повинен сплатити “Нафтогазу” не менш 1,170 млрд грн”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Борги одеських виробників тепла ставлять під загрозу опалювальний сезон, – “Нафтогаз”

“Нафтогаз” пропонує криворізькій владі і Фонду державного майна, що здійснює управління АТ “Криворізька теплоцентраль”, вжити невідкладних заходів для погашення заборгованості та забезпечення своєчасного початку опалювального сезону в Кривому Розі.

Новини за темою: Житловий фонд України до опалювального сезону готовий на 60%, – Мінрегіон

Раніше компанія заявила, що без газу в опалювальний сезон може залишитися смт Рогань в Харківській області. Загальна заборгованість цього комунального підприємства по укладеним з “Нафтогазом” договорами становить 11,7 млн гривень.

Нагадаємо, за підрахунками НАК “Нафтогаз”, для того, щоб Україні без ризику прожити найближчу зиму, необхідно закачати не менше 20 млрд куб. м газу. 

Джерело: www.112.ua