Новини України та світу

У КМДА заявили, що Київ готовий до опалювального сезону

Планується, що вже з понеділка, за індивідуальними заявками почнеться підключення теплопостачання в установи соціальної сфери

Джерело: 112.ua

У КМДА заявили, що Київ готовий до опалювального сезону

У Київській міській державній адміністрації заявили, що столиця готова до опалювального сезону. Про це сказав директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко повідомляє прес-служба КМДА.

За словами Науменка, глобальних проблем, які можуть перешкодити сталого входження в опалювальний сезон, в Києві немає.

“Київ готовий до початку опалювального сезону. Планується, що вже з понеділка, 30 вересня, за індивідуальними заявками почнеться підключення теплопостачання лікарень, шкіл, дитячих садків та інших закладів соціальної сфери. Подача теплової енергії в житлові будинки в Києві буде починатися в установленому порядку з урахуванням температури повітря, яка має опуститися до позначки +8 градусів за цельсієм і нижче, і триматися на такому рівні протягом не менше трьох днів”, – зазначив Науменко.

Раніше повідомлялося, що борги 14 столичних тепловиробників ставлять під загрозу теплопостачання жителів деяких будинків Києва в опалювальному сезоні.

Зазначається, що йдеться про компанії “Акважитлосервіс”, “Сучасні муніципальні технології”, “Вертон Технолоджі”, “Елізіум ЖЕО”, “Енерго Сервіс Груп”, “Еско-Експерт”, “Ефективні енергетичні системи”, “Житлокомфорт”, “Житло-Сервіс”, “Сент Софія Проперті Менеджмент”, “Щорса, 32 ЖЕП”, підприємство “Групова котельня МВС України”, ОСББ “Перемога 131-А” та “Юрківська 28”.

Джерело: www.112.ua