Новини України та світу

У Києві не будуть підвищувати тарифи на тепло і гарячу воду
Комунальне підприємство “Київтеплоенерго” поки не планує підвищувати для населення ціни на послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання, а інформація про збільшення відповідних тарифів на 30% не відповідає дійсності.

Про це повідомляється на сайті КМДА.

“Опублікований на сайті КП “Київтеплоенерго” проект тарифів стосується розрахунків вартості лише однієї зі складових кінцевого тарифу – виробництва теплової енергії на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 на 2020 рік. Адже тариф на послугу централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення залежить не тільки від цін на виробництво теплової енергії на ТЕЦ, але і від вартості виробництва тепла на котельнях і станціях теплопостачання, а також вартості транспортування та постачання теплової енергії. Саме тому зазначені розрахунки тарифів не впливають на вартість послуг для кінцевого споживача”, – наголошується в повідомленні.

Раніше ЗМІ поширили інформацію про те, що “Київтеплоенерго” має намір з січня наступного року підвищити тарифи на опалення в столиці, ґрунтуючись на проекті тарифів на 2020 рік, розміщеному на сайті компанії.

Джерело: www.112.ua
2019-10-09 18:30:36

Facebook
Close