Новини України та світу

У Києві можуть обмежити дорожній рух через візит Болтона

Обмеження руху можливі у Дарницькому, Печерському, Шевченківському районах і на Броварському шосе

Джерело: 112.ua

У Києві можуть обмежити дорожній рух через візит Болтона

У Києві протягом 28-29 серпня у зв’язку з візитом в Україну радника президента США з питань національної безпеки Джона Болтона можливі тимчасові незначні обмеження дорожнього руху. Про це повідомляється на сайті Управління державної охорони України (УДО).

Новини за темою: У Києві можуть обмежити вхід на станцію метро “Арсенальна”

Так, обмеження руху можливі у Дарницькому, Печерському, Шевченківському районах столиці, а також на Бориспільському шосе. 

В Управлінні держохорони зазначили, що забезпечують охорону глав іноземних держав, урядів, парламентів та міжнародних організацій, які знаходяться в Україні з офіційним або робочими візитами, відповідно до закону “Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб” і положенням про Державний протоколі і церемоніал України, затвердженим указом президента від 22 серпня 2002 року №746 / 2002.

Новини за темою: У Києві з 27 серпня до 1 вересня обмежать рух на вулиці Грушевського

Нагадаємо, що Болтон прийшов в Україну 27 серпня. Раніше повідомлялося, що помічник президента США з національної безпеки Джон Болтон в Києві намагатиметься переконати керівництво підприємства “Мотор Січ” і владу України не укладати угоду з Пекіном про продаж підприємства.

Новини за темою: У Сумській обл. прикордонники викрили спробу незаконного переправлення парашутів з Росії

Проте на підприємстві ВАТ “Мотор Січ” не підтвердили інформацію про зустріч її керівництва з радником президента США з національної безпеки Джоном Болтоном.

Новини за темою: У Києві частково обмежили рух транспорту Пушкінською вулицею

Джерело: www.112.ua