Новини України та світу

У Київській області ще одна селищна рада відмовляється приймати евакуйованих українців з Китаю

У тексті звернення зазначається, що в лікарні немає умов і спеціальних відділень, які убезпечили б медичний персонал від загрози зараження коронавірусомДепутати Гостомельської селищної ради підписали звернення до керівництва облради та міського голови Києва щодо недопущення розміщення у Київській лікарні №2 евакуйованих з міста Ухань людей на тлі поширення нового смертельного коронавіруса. Про це повідомляє прес-служба селищної ради.

“18 лютого депутати ДПС підписали звернення до керівництва державних установ та міському голові Києва щодо недопущення розміщення у Київській лікарні № 2 евакуйованих з міста Ухань про проходження карантину у зв’язку з масовим поширенням в Китаї коронавіруса”, – йдеться в повідомленні.

Так, у тексті звернення зазначається, що в цій лікарні немає умов і спеціальних відділень, які убезпечили б медичний персонал від загрози зараження коронавірусом.

“Багато медпрацівників установи проживають у Гостомелі, і вони схвильовані, що можуть стати носіями хвороби серед жителів селища”, – зазначається у зверненні.

Нагадаємо, депутат Верховної Ради від фракції “Слуга народу” Олександр Дубинський звернувся до міністра охорони здоров’я з вимогою не розміщувати евакуйованих з Китаю українців в санаторії, розташованому в Обухівському районі Київської області.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close