Новини України та світу

У Кабміні обговорили проект відновлення мосту у Станиці Луганській

Роботам має передувати розмінування прилеглих територій

Джерело: 112.ua

У Кабміні обговорили проект відновлення мосту у Станиці Луганській

На нараді під керівництвом віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка, в якій взяли участь керівник української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма, представники центральних відомств та місцевої влади, обговорили проект відновлення мосту в районі КПВВ “Станиця Луганська”. Про це повідомила прес-секретар Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці у Facebook.

“24-25 липня 2019 року урядова робоча група провела дослідження стану моста у Станиці Луганській. Розроблено варіанти технічного завдання на відновлення мостового переходу; надано доручення щодо визначення термінів, обсягів та джерел фінансування; узгоджено параметри плану-графіку робіт. Наші мостобудівці та місцева влада готові працювати над відновленням мосту цілодобово, роботам має передувати розмінування прилеглих територій”, – написала Оліфер.

Раніше повідомлялося, що у Станиці Луганській найближчим часом не будуть перекривати міст та закривати пункт пропуску.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готова почати відновлення мосту в районі Станиці Луганської в односторонньому порядку і дав окупованим територіям 8 днів, щоб розібрати частину старого мосту на території, контрольованій ОРДЛО.

Джерело: www.112.ua

Close