Новини України та світу

У Грузії стартують багатонаціональні військові навчання “Agile Spirit 2019” за участю 14 країн і партнерів НАТО

У поточному році військові маневри відпрацьовуватимуться у Сенакі на заході Грузії, у Вазіані, неподалік від Тбілісі і на полігоні Орфоло в Ахалціхе, на півдні Грузії

Джерело: 112.ua

У Грузії стартують багатонаціональні військові навчання "Agile Spirit 2019" за участю 14 країн і партнерів НАТО

В Грузії з 27 липня стартують багатонаціональні військові навчання “Agile Spirit 2019” (“Моторний дух 2019”), в яких візьмуть участь понад 3 тисяч військовослужбовців з 14 країн-членів і партнерів НАТО. Про це повідомили в грузинському Міністерстві оборони, передає “Інтерфакс”.

Новини за темою: У Польщі відбуваються наймасштабніші цього року військові навчання DRAGON-19 за участю НАТО

“Метою навчань є посилення обороноздатності Сил оборони Грузії, підвищення рівня взаємосумісності з військовими підрозділами сил НАТО і країн-партнерів альянсу, створення і розвиток можливостей для багатонаціонального, регіонального та єдиного партнерства, а також зміцнення безпеки в регіоні Чорного моря”, – йдеться у заяві Міноборони Грузії.

Новини за темою: В Одесі відбулася церемонія закриття міжнародних військових навчань Sea Breeze 2019

Міністр оборони Грузії Леван Ізорія назвав Agile Spirit 2019 ще одним кроком у зміцненні принципу, яким керується грузинський уряд – “більше НАТО у Грузії”.

Це будуть дев’яті навчання Agile Spirit в Грузії. У поточному році військові маневри відпрацьовуватимуться паралельно на трьох локаціях: у Сенакі (на заході Грузії), у Вазіані (неподалік від Тбілісі) і на полігоні Орфоло в Ахалціхе (на півдні Грузії). Для участі у навчаннях низка країн перекине до Грузії військову техніку.

Міжнародні військові заходи в країні триватимуть до 9 серпня.

Навчання Agile Spirit проводяться в Грузії щорічно з 2011 року, вони плануються спільно з Європейським командуванням Збройних сил США.

Джерело: www.112.ua