Новини України та світу

У Донецькій області з 1 жовтня стартує добровільна здача зброї

Громадяни, які здадуть в поліцію зброю, що зберігалася незаконно, будуть звільнені від кримінальної відповідальності

Джерело: 112.ua

У Донецькій області з 1 жовтня стартує добровільна здача зброї

У Донецькій області з 1 жовтня стартує місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки. Про це повідомляє прес-служба Нацполиции.

“З 1 по 31 жовтня 2019 року ви можете добровільно здати зброю в поліцію”, – сказано в повідомленні.

Також повідомляється, що громадяни, які здадуть в поліцію зброю, що зберігалася незаконно, будуть звільнені від кримінальної відповідальності. Метою даного заходу – протидія незаконному розповсюдженню і використанню зброї.

Наголошується, що зберігання зброї без дозвільних документів – це кримінальний злочин. Згідно ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України, яка тягне за собою покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

“Однак, ч. 3 ст. 263 КК гарантує звільнення від кримінальної відповідальності, якщо добровільно здати небезпечні предмети в поліцію”, – додали в поліції.

Новини за темою: Зеленський не підтримав петицію про врегулювання обігу зброї серед населення

Правоохоронці нагадали, що за десять днів під час проведення аналогічного заходу в квітні цього року громадяни добровільно видали поліцейським майже 150 одиниць вогнепальної зброї, 70 грана, понад 8 тис. патронів і близько 10 тис. детонаторів.

Раніше повідомлялося, що у Київській області працівники СБУ викрили злочинців, які займалися переробкою травматичної зброї на бойову та її постачанням для кримінальних кіл.

Джерело: www.112.ua

Close