Новини України та світу

У Донецькій області колишній бойовик добровільно здався поліцейським

У 2014 році учасник незаконних збройних формувань охороняв захоплену терористами адмінбудівлю та чергував на блокпосту

Джерело: 112.ua

У Донецькій області колишній бойовик добровільно здався поліцейським

У Донецькій області колишній бойовик добровільно здався поліцейським. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції області.

Як повідомляється, у 2014 році учасник незаконних збройних формувань охороняв захоплену терористами адмінбудівлю та чергував на блокпосту. Після п’ятирічного переховування екс-найманець вирішив зізнатися у протизаконній діяльності і тим самим отримав гарантований законодавством шанс на нове життя.

“У червні 2014 року 39-річний мешканець Костянтинівки піддався російській пропаганді та приєднався до терористів. Спочатку він чергував у захопленій адмінбудівлі міськвиконкому, а потім був направлений на блокпост, де перевіряв транспорт та громадян”, – додали в поліції.

Зазначається, що коли українські військові звільняли північні міста Донецької області, найманець виїхав до окупованого Донецька, де виконував роботу з охорони адміністративних будівель.

Проте вже невдовзі чоловік зневірився в обіцянках терористів, покинув бандформування та майже 5 років приховував своє минуле.

Наразі співробітники поліції перевіряють його діяльність у лавах незаконного збройного формування.

Згідно з ч. 6 ст. 260 (“Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань”) Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування в органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

Джерело: www.112.ua