Новини України та світу

У “Динамо” є потенціал для посилення атаки, – Хацкевич

Білорус бачить недоліки, але задоволений результатом

Джерело: 112.ua

У "Динамо" є потенціал для посилення атаки, - Хацкевич

Головний тренер “Динамо” Олександр Хацкевич висловився на рахунок перемоги над “Шахтарем” у матчі за Суперкубок України в Одесі. Про це повідомляє канал “Футбол 1”.

“Початок першого тайму і перші хвилини другого були за “Динамо”. Де-то ми неправильно розташовувалися. Але в цій грі ми і не планували більше контролювати м’яч, оскільки на даний момент наш функціональний стан не дозволяє цього робити. У гірників технічні швидкі футболісти намагалися організовувати переходи з оборони в атаку, причому перший момент ми організували для суперника самі, коли Миколенко віддав неточну поперечну передачу, але надійно зіграв Бойко.

Ми також намагалися відповідати до перерви своїми випадами. Що стосується другого тайму, то найпрекрасніше – це рахунок на табло. Хлопці витримали. Є над чим працювати, але у нас є потенціал для посилення атаки – одужують Циганков і Сіль, а ось у Русина, на жаль, є певні проблеми зі здоров’ям.

Новини за темою: Я не задоволений результатом, але не гравцями “Шахтаря”, – Каштру

При цьому повинен сказати, що ми ризикували, випускаючи сьогодні на гру Кадара і Вербича, які мали ушкодження, але через матчі ми повинні набирати функціональні кондиції і досягати взаєморозуміння на полі. Ризик виявився виправданим – як на мене, Вербич в першому таймі був одним з кращих не тільки граючи на атаку, але і в обороні допомагав. Так, “Шахтар” більше володів м’ячем і добре виходив з оборони в атаку, проводив стрімкі комбінації, але вони не скористалися своїми шансами, а ми – скористалися своїми.

При цьому хочеться звернути увагу на епізод з порушенням правил проти Гармаша в штрафному гірників, коли свисток арбітра промовчав. Зрозуміло, що поки у нас VAR немає, але арбітр повинен приймати правильні рішення. В плані контролю м’яча і виходу з оборони в атаку хотілося б більш впевнених дій у виконанні нашої команди. Коли Шепелєв опускався вниз, фактично на позицію третього центрального захисника, ми вже починали більше контролювати м’яч. У першому таймі Гармаш в певних моментах неправильно розташовувався, але в перерві йому підказали, і він виправився. А в кінці матчу здорово увірвався в штрафний майданчик і забив переможний м’яч”, – сказав Хацкевич. 

Джерело: www.112.ua