Новини України та світу

У ДБР зареєстрували заяву щодо обшуку в Окружному адмінсуді Києва, – адвокат

Зараз відбувається підрахунок справ, знятих з розгляду

Джерело: 112.ua

У ДБР зареєстрували заяву щодо обшуку в Окружному адмінсуді Києва, - адвокат

Державне бюро розслідувань (ДБР) зареєструвало заяву щодо обшуків НАБУ в Окружному адмінсуді Києва, які відбулися 26 липня. Про це повідомив адвокат Євген Солодко на брифінгу журналістам, трансляцію вів телеканал “112 Україна“.

Новини за темою: Під час обшуків в Окружному адмінсуді Києва пошкодили сервери, – адвокат

“Сьогодні зранку в ДБР зареєстрована заява про скоєння злочину за ознаками ст 376 ККУ, а саме втручання у правосуддя. У чому полягає втручання? Втручання полягає у тому, що суд протягом п’ятниці був повністю заблокований. Незважаючи на те, що в ухвалі більш-менш прописані місця, де повинен бути проведений обшук, а це робочі місця працівників апарату суду і помічників певних суддів, фактично була заблокована діяльність всього суду, заблокована діяльність всього інформаційного центру, справи були зняті із складу і взагалі суд, власне, не працював”, – зазначив Солодко.

За словами адвоката, зараз відбувається підрахунок справ, знятих з розгляду і всіх тих негараздів, які зазнав Окружний суд як юридична особа.

Новини за темою: Обшуки в Окружному адмінсуді Києва – помста старої влади, – експерт

Як повідомлялося, 26 липня представники НАБУ і Генпрокуратури прийшли з обшуками до Окружного адмінсуду Києва.

Згодом НАБУ оприлюднило записи розмов, ймовірно, суддів Окружного адміністративного суду Києва, зокрема голови цього суду Павла Вовка та його заступника Євгена Аблова. Вказані особи фігурують у справі про організацію ухвалення завідомо неправосудних судових рішень і втручання у діяльність судових органів з метою створення штучних перешкод у роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Мета цих дій – уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання.

Своєю чергою суддя Вовк назвав фальшивкою записи розмов, які опублікувало НАБУ.

Новини за темою: Адвокат Солодко про обшуки в Окружному суді Києва: Це дешевий піар, який не має нічого спільного з кримінальним процесом

Джерело: www.112.ua

Close