Новини України та світу

У Білому домі готують стратегію реагування на загрозу імпічменту Трампа, – ЗМІ

Стратегія може з’явитися вже в понеділок

Джерело: 112.ua

У Білому домі готують стратегію реагування на загрозу імпічменту Трампа, - ЗМІ

У Білому домі готують для президента США Дональда Трампа широкомасштабну стратегію реагування на загрозу імпічменту. Про це повідомляє NBC.

Зазначається, що стратегія може з’явитися вже в понеділок. В адміністрації президента США поступово визнають, що скоординована правова, політична і громадська відповідь необхідна, щоб допомогти Трампу у зв’язку з загрозою імпічменту.

Як повідомляється, план швидкого реагування готують – виконуючий обов’язки шефа апарату Білого дому Мік Малвейни і юрисконсульт Пет Чиполлоне.

Білий дім розробляє план, враховує досвід оголошення імпічменту Біллу Клінтону.

Раніше повідомлялося, що 26 вересня в США розсекретили текст скарги неназваного співробітника американських спецслужб, який поінформував свого начальника щодо спілкування президента Дональда Трампа з українським лідером Володимиром Зеленським. Мова йде про липневу телефонну розмову двох лідерів.

Нагадаємо, The Wall Street Journal, посилаючись на свої джерела, повідомив, що Трамп 25 липня намагався в телефонній розмові переконати президента Зеленського в необхідності розпочати розслідування щодо Хантера Байдена – сина Джо Байдена, а також, що президент США “близько восьми разів закликав його працювати” з адвокатом Руді Джуліані з питання розслідування проти Хантера Байдена.

Джо Байден, реагуючи на повідомлення про розмову Трампа і Зеленського, закликав американського президента опублікувати стенограму його розмови з українським лідером. Держдеп США відмовився публікувати зміст розмови Трампа і Зеленського.

Пізніше Трамп дозволив опублікувати стенограму телефонної розмови з Зеленським. Уряд України також схвалив публікацію стенограми телефонної розмови. 

25 вересня Білий дім опублікував стенограму телефонної розмови Зеленського та Трампа.

Джерело: www.112.ua