Новини України та світу

Труба підтвердив, що Порошенко фігурує в 11 провадженнях ДБР

Глава ДБР звернув увагу на те, що Порошенко суперечить сам собі, стверджуючи, що не отримував повісток на допит і що проваджень щодо нього не існує

Джерело: 112.ua

Труба підтвердив, що Порошенко фігурує в 11 провадженнях ДБР

П’ятий президент України Петро Порошенко фігурує в 11 провадженнях, відкритих Державним бюро розслідувань. Таку інформацію підтвердив глава відомства Роман Труба у своєму Telegram-каналі.

“Провадження є, їх 11, і Петро Олексійович про це добре знає”, – заявив Труба.

Труба підтвердив, що Порошенко фігурує в 11 провадженнях ДБР

При цьому він звернув увагу на те, що Порошенко суперечить сам собі, стверджуючи, що не отримував повісток на допит і що проваджень щодо нього не існує. При цьому Труба зазначив, що адвокат Порошенка Ігор Головань просить перенести допит на кілька тижнів. 

Новини за темою: У “Євросолідарності” заявляють, що справ щодо Порошенка не існує і ДБР не планує слідчі дії з його участю

“Говорить, що Директор ДБР не повинен втручатися в хід слідства, і йде до мого кабінету – разом з народним депутатом, прес-секретарем і охороною – з вимогою провести допит тут і зараз”, – наголосви Труба.

Нагадаємо, ДБР викликало Порошенко на допит 17 липня, але він не з’явився.

Новини за темою: Дев’ять справ і один президент: Чи відправлять Порошенка за грати?

Адвокат п’ятого президента Петра Порошенка Ігор Головань 16 липня направив в Держбюро розслідувань документ, в якому вказав, що його клієнт не отримував раніше жодних повідомлень про виклик на допит, і не зможе з’явитися у відомство 17 липня у зв’язку з тим, що він займався передвиборчою кампанією і перебував за межами Києва.

Директор ДБР Роман Труба 22 липня повідомив про повторний виклик Порошенко на допит 25 липня.

Проте він прийшов в ГБР раніше, 24 липня, і звернувся із проханням, у зв’язку з довгостроковою відпусткою, провести його допит саме того дня, а не 25 липня, як це було визначено слідчим.

Наступного дня п’ятий президент України все-таки прийшов на допит в Державне бюро розслідувань, незважаючи на те, що в бюро його допит перенесли на 8 серпня.

В той день слідчі Державного бюро розслідувань почали допитувати Порошенка у справі купівлі-продажу столичного заводу “Кузня на Рибальському”.

Джерело: www.112.ua

Close