Новини України та світу

Тривалість хоррора “Воно 2” по Стівену Кінгу складе майже три години

В український прокат фільм вийде 5 вересня цього року

Джерело: 112.ua

Тривалість хоррора "Воно 2" по Стівену Кінгу складе майже три години

Тривалість другої частини фільму “Воно” складе 165 хвилин або 2 години 45 хвилин. Це підтвердив режисер хоррора Андрес Мускетті, пише Digital Spy.

За його словами, глядачам не варто переживати, оскільки ті, хто вже подивився фільм на тестових показах, не скаржилися на затягнутість.

Режисер також розповів про те, що під час роботи над проектом часто дуже багато моментів здаються досить важливими для історії. Спочатку довжина фільму і зовсім становила 4 години, проте він скоротив його в процесі монтажу.

“Ти не можеш показати 4-годинний фільм, тому що люди почнуть відчувати дискомфорт — не важливо, що вони дивляться — тому ми скоротили фільм до 2 годин 45 хвилин, і в ньому відмінно заданий темп”, – сказав Мускетті.

Також творці пообіцяли, що випустять режисерську версію фільму жахів “Воно 2”.

“У нас є кілька дивних сцен, які не ввійшли у фільм. Іноді доводиться робити вибір, і деякі речі не можуть увійти в кінотеатральну версію, але вони безумовно гідні того, щоб люди побачили їх пізніше”, – додала продюсер Барбара Мускетті.

Письменник Стівен Кінг, по книзі якого знято фільм, вже подивився його і назвав “епічним”.

Нагадаємо, картина розповідає про групу дітей, за якими починає полювати кровожерливий клоун Пеннівайз. У сиквелі вони повертаються в невелике містечко через 27 років після подій, описаних в оригінальному фільмі. І їм належить зіткнутися з дитячими страхами. В український прокат фільм “Воно 2” вийде 5 вересня цього року. Вже доступний дубльований трейлер картини.

Як повідомлялося раніше, “Месники: Фінал” став найтривалішим фільмом Marvel.

Джерело: www.112.ua

Close