Новини України та світу

Тристороння контакт-група щодо Донбасу обговорила обмін полоненими і розведення сил — документів не підписували

Робота над формуванням списків взаємного звільнення утримуваних осіб триваєТристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі обговорила обмін полоненими і розведення сил і засобів. У зв’язку з поширенням епідемії коронавіруса, засідання проходило у форматі відеоконференції, повідомляє прес-служба президента.

Українська сторона зачепила такі ключові питання, як ситуація з безпекою на Донбасі і взаємне звільнення полоненими з представниками ОРДЛО.

Робота над формуванням списків у межах взаємної звільнення утримуваних осіб триває. Крім того, учасники ТКГ продовжили консультації щодо наступних ділянок розведення сил і засобів, враховуючи насамперед гуманітарні критерії.

Під час засідання жодних документів підписано не було.

Однак Україна нагадала про свою відданість режиму стійкого і повного припинення вогню і закликала учасників ТКГ підтримати цю ініціативу.

Раніше віце-прем’єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, представник України в робочій підгрупі ТКГ з політичних питань Олексій Рєзніков заявив, що учасники Тристоронньої контактної групи з вирішення конфлікту на Донбасі не будуть створювати Консультативну раду, як планувалося, 25 березня, повідомив “УНИАН”.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close