Новини України та світу

Три маски для волосся, які точно не сприятимуть його росту

Три маски для волосся, які точно не сприятимуть його росту

Як часто можна почути про те, що певні маски для волосся і справді можуть стимулювати ріст волосся та покращать його стан.

Мова йде про маски для волосся з перцем, цибулею та гірчицею. Іноді додають до масок коньяк, щоб швидше росло. До властивостей цих масок приписують ще й те, що вони допомагають при випадінні.

Лікар-трихолог, кандидат медичних наук Оксана Ільків стверджує: все це не допоможе у боротьбі проти випадіння та не сприяє росту волосся.

Застосування масок з настоянкою червоного перцю в домашніх умовах незначно посилить циркуляцію крові, місцево і можливо запустить процес регенерації та проліферації клітин. Основний акцент на слові “можливо”.

Проте перець не є блокатором випадіння волосся і відповідно не усуне його.

Перець не є стимулятором росту волосся і вже тим більше блокатором 5-альфа редуктази у волосяних фолікулах, не усуваючи першопричину андрогенної алопеції (облисіння, порідіння, витончення волосся за чоловічим типом).

Три маски для волосся, які точно не сприятимуть його росту

Щодо масок з цибулі, то окрім стійкого яскравого запаху. Вона не принесе ні користь, ні шкоди.

Маски з гірчиці, які переважно працюють за правилом “пече – діє” мають не такі позитивні результати.

Використання цього продукту часто є причиною появи таких симптомів як рясне лущення, свербіж шкіри голови, гіперемія. Як наслідок – буде потрібна консультація трихолога.

Джерело Телеканал новини «24»
29.08.2019