Новини України та світу

Трансляція свастики в київському ТЦ: Прокуратура повідомила неповнолітньому про підозру

Досудове розслідування триває

Джерело: 112.ua

Трансляція свастики в київському ТЦ: Прокуратура повідомила неповнолітньому про підозру

Київська місцева прокуратура №5 повідомила 17-річному хлопцю про підозру у трансляції нацистської свастики в столичному торговому центрі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

“Київська місцева прокуратура №5 спільно з Департаментом захисту національної державності Служби безпеки України викрили молодика, який розповсюджував символіку націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму в одному з торгових центрів на столичній Оболоні”, – заявили в прокуратурі.

Новини за темою: В Україні відбувається перегляд відношення не стільки до нацизму, але і до посібників і соратників нацистського режиму, – експерт

По даній інформації, неповнолітньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 КК України, у поширенні і публічному використанні символіки націонал-соціалістичного тоталітарного режиму.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ТЦ Gorodok Gallary LED-сходи продемонструвала свастику. У торговому центрі заявили про хакерську атаку. На ситуацію звернули увагу ізраїльські видання.

Джерело: www.112.ua