Новини України та світу

Трамп вважає, що слова Зеленського під час саміту ООН повинні покласти край скандалу з його липневим дзвінком

Трамп каже, що голова комітету з розвідки палати представників Конгресу США демократ Адам Шифф обмовив його

Джерело: 112.ua

Трамп вважає, що слова Зеленського під час саміту ООН повинні покласти край скандалу з його липневим дзвінком

Президент США Дональд Трамп вважає, що заява Володимира Зеленського під час саміту ООН має покласти край роздутому демократами скандалу з липневою телефонною розмовою. Про це Трамп написав у своєму мікроблозі в Twitter.

“….Розмова з новим і дуже хорошим президентом України, який повідомив “Фейковим новинам”, в Організації Об’єднаних Націй, що я на нього не тиснув жодним чином, в будь-якій формі чи вигляді, повинна сама по собі покласти край новому та останньому полюванню на відьом”, – заявив Трамп.

Він вважає, що голова комітету з розвідки палати представників Конгресу США демократ Адам Шифф навмисно спотворив інформацію про його розмову із Зеленським, щоб виставити його перед суспільством в невигідному світлі.

Новини за темою: Два десятки чиновників фігурують в скандалі з телефонною розмовою Трампа з Зеленським, – CNN

“Адам Шифф обманним шляхом і незаконно вставив свої вигадані і спотворені слова в мій заклик до президента України, щоб це виглядало так, ніби я зробив щось дуже неправильне. Потім він сміливо зачитав ці слова Конгресу і мільйонам людей, зганьбивши і звівши наклеп на мене. Він повинен залишити Конгрес!”, – обурився Трамп.

25 вересня Білий дім опублікував стенограму розмови між Трампом і Зеленським. Вони говорили про сина Байдена. Згідно з нею, Зеленський і Трамп говорили про розслідування проти сина колишнього віце-президента Джо Байдена, що в США сприйняли як тиск на Зеленського. До цього в палаті представників оголосили про початок процедури імпічменту Трампа.

Новини за темою: Джуліані відмовляється давати свідчення без консультації з Трампом

26 вересня Спеціальний комітет з розвідки палати представників США оприлюднив текст скарги неназваного співробітника розвідки, який повідомив про тиск з боку Трампа. Вся скарга була заснована на даних від американських чиновників, які поділилися з розвідником.

Адам Шифф, виступаючи в комітеті під час слухань після оприлюднення тексту скарги американського розвідника, спробував передати суть розмови Трампа з Зеленським. Зокрема, він говорив, що Трамп просив Зеленського “облити брудом” його політичного опонента, Джо Байдена, за інформацією видання Newsweek.

Джерело: www.112.ua

Close