Новини України та світу

Трамп в 2017 році заявив Лаврову і Кисляку, що його не хвилює втручання РФ в американські вибори

Сполучені Штати також втручалися у вибори в інших країнах

Джерело: 112.ua

Трамп в 2017 році заявив Лаврову і Кисляку, що його не хвилює втручання РФ в американські вибори

Президент Дональд Трамп сказав міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову і російському послу в США Сергію Кисляку на зустрічі в 2017 році, що його не турбує втручання Москви у вибори в США. Про це повідомляє Reuters із посиланням на Washington Post.

“Трамп сказав Лаврову і Кисляку, що він не стурбований втручанням Росії, тому що Сполучені Штати зробили те ж саме в інших країнах”, – повідомила газета.

Новини за темою: Трамп вважає, що слова Зеленського під час саміту ООН повинні покласти край скандалу з його липневим дзвінком

Видання заявило, що коротка інформація про зустріч в Овальному кабінеті Трампа з російським міністром закордонних справ і російським послом в США була доступна обмеженій кількості чиновників. Коментарям президента під час переговорв прагнули на надавати розголосу.

Новини за темою: Два десятки чиновників фігурують в скандалі з телефонною розмовою Трампа з Зеленським, – CNN

Зустріч Трампа з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим і послом Сергієм Кисляком в 2017 році вже викликає багато протиріч, після того, як стало відомо, що Трамп розкрив дуже секретну інформацію про заплановану операцію проти “Ісламської держави”.

Нагадаємо, команда спецпрокуррора США Роберта Мюллера в березні 2019 року завершила роботу над доповіддю про втручання Росії у президентські вибори 2016 року в США. Дворічне розслідування підтвердило висновки американської розвідки про втручання Росії у вибори, за підсумками яких Дональд Трамп став президентом. Але зв’язків між передвиборним штабом президента США Дональда Трампа і Кремлем слідчі не знайшли. При цьому Мюллер не дійшов однозначного висновку, чи намагався Трамп перешкоджати правосуддю.

Москва свою причетність до виборів в інших державах категорично заперечує.

Джерело: www.112.ua