Новини України та світу

Трамп бажає зустрітися з інформатором, який подав скаргу про його тиск на Зеленського

Президент США також зажадав, щоб голова комітету з розвідки Палати представників Конгресу Адам Шіфф був допитаний на найвищому рівні

Джерело: 112.ua

Трамп бажає зустрітися з інформатором, який подав скаргу про його тиск на Зеленського

Президент США Дональд Трамп бажає зустрітися з інформатором, який подав скаргу про його тиск на президента України Володимира Зеленського. Своє побажання американський президент виклав у своєму мікроблозі в Twitter.

Новини за темою: Розслідування щодо імпічменту в США: Конгрес заслухає інформатора спецслужб, який подав скаргу на Трампа

“Як і кожен американець, я заслуговую на зустріч із моїм обвинувачем, особливо коли цей обвинувач, так званий “інформатор”, представив ідеальну бесіду з іноземним лідером абсолютно неточно і обманним шляхом. Тоді Шифф, обманюючи Конгрес, вигадав, що я насправді сказав…..”, – зазначив Трамп.

Президент США також зажадав, щоб голова комітету з розвідки Палати представників Конгресу Адам Шіфф був допитаний на найвищому рівні. Трамп звинувачує його в шахрайстві і зраді.

Крої того, Трамп сказав, що хотів би зустрітися з людиною, яка надала інформацію автору скарги.

Новини за темою: Джуліані даватиме свідчення у Конгресі в рамках розслідування щодо імпічменту лише за згоди Трампа

“Цей чоловік шпигував за президентом США? На нього чекають серйозні наслідки”, – підсумував американський лідер.

Голова комітету з розвідки Палати представників Конгресу Адам Шифф, виступаючи в комітеті під час слухань після оприлюднення тексту скарги американського розвідника, спробував передати суть розмови Трампа з Зеленським. Зокрема, він казав, що Трамп просив Зеленського “облити брудом” його політичного опонента, Джо Байдена, за інформацією видання Newsweek.

Джерело: www.112.ua