Новини України та світу

Трагедія у Дрогобичі: з-під уламків витягли тіло жінки, пошуково-рятувальні роботи тривають

Трагедія у Дрогобичі: з-під уламків витягли тіло жінки, пошуково-рятувальні роботи тривають

З-під учамків частини 4-поверхового будинку у Дрогобичі, яка обвалилася вночі з 27 на 28 серпня, витягнули тіло жінки. Це вже третя жертва внаслідок інциденту. Доля ще 3 осіб залишеється невідомою. Рятувальники продовжують розбирати завали.

Надзвичайники повідомили, що станом на 1 ночі 29 серпня на місці трагедії обладнали освітлення місця проведення пошуково-рятувальних робіт, оскільки активна фаза розбору завалу будівельних конструкцій триває безперервно та позмінно. Наразі вже відвантажено та вивезено 29 самоскидів будівельного сміття.

Зараз усіх мешканців обваленого будинку евакуйовано. Їм надається кваліфікована психологічна допомога. 4 психологи ДСНС вже поспілкувалися з 32 особами. Також активно вирішується питання щодо їх тимчасового розселення.

Наразі з-під завалів врятовано 7 осіб із них 5 дітей, яких госпіталізовано до лікарні з різними травмами. Під завалами виявлено тіла 3 загиблих.

Загалом до ліквідації наслідків трагедії залучено 470 осіб та 75 одиниць техніки, з них 189 ДСНСників, 3 кінологічних розрахунки та 29 одиниць техніки, у тому числі пошуково-рятувальний загін Мобільного рятувального центру швидкого реагування обладнаний спеціальним обладнанням.

Що відомо про обвал будинку в Дрогобичі?У Дрогобичі на Львівщині близько 3 ночі 28 серпня обвалилася частина 4-поверхового будинку. Загинули щонайменше 3 людей. Під завалами ще троє людей, серед них – одна дитина. Обвал зруйнував 13 квартир.

Версію вибуху газу відкинули, адже шибки у сусідніх квартирах цілі. Мешканці відверто на камеру зізнаються, що їхній будинок був у недбалому стані, що вже пішли тріщини стінами.

В ході рятувальної операції ДСНСники зараз починають свердлити маленькі дірки у стінах підвалу. Через них вони збираються пропускати мікрокамери і таким чином спостерігати за людьми, які залишилися під завалами, адже досі невідома доля чотирьох осіб. Через інцидент 29 і 30 серпня у Дрогобичі оголошено днями жалоби.

Джерело Телеканал новини «24»
29.08.2019