Новини України та світу

Топ-7 вишиванок у гардеробі королеви Йорданії

Топ-7 вишиванок у гардеробі королеви Йорданії

Чарівна королева Ранія, яка стала своєрідним еталоном грації та вишуканості., 31 серпня святкує своє 49-річчя. Дружина йорданського короля Абдалли ІІ має в гардеробі не тільки стильні сукні та спідниці, але й розкішні вишиванки.

Після того, як королева Ранія вийшла заміж за монарха, одразу ж почала виконувати свою роботу на почесному посту. Її Величність не тільки підтримує свого чоловіка під час офіційних заходів та поїздок, але й дбає про сфери освіти, здоров’я, права спільнот та молоді в країні. Відтак представниця королівської сім’ї активно бере участь у світських і наукових подіях, де демонструє ідеальний стиль та красу. 

Варто зазначити, що королева Ранія – яскравий приклад того, як сучасна жінка може з національного вбрання зробити стильний look. У гардеробі йорданської красуні є чимало вишиванок, які вона вбирає навіть на дуже важливі зустрічі, виглядаючи розкішно у такому одязі. 

Візит до міста Аджлун

Під час чергової поїздки до йорданського міста Аджлун королева Ранія запланувала зустріч з місцевими жительками, які якраз готувались до Рамадану. На таку особливу зустріч Її Величність вбрала оксамитову сукню-вишиванку з яскравим орнаментом, чим приголомшила віх учасників заходу. 

Топ-7 вишиванок у гардеробі королеви Йорданії

Топ-7 вишиванок у гардеробі королеви Йорданії

Поїздка до Нідерландів

Не менш ефектним був образ королеви під час поїздки до Нідерландів. У Лакенському палаці вона з’явилась перед власниками резиденції у чарівній вишитій сукні чорного кольору. Кольорові квіти на платті розкішно прикрасили вбрання, яке вже назвали одним з найефектніших образів. 

Варто зазначити, що вишитий орнамент не тільки оздоблював верх сукні, але й рукава. Поздовжні лінії з квітів підкреслили струнку фігуру королеви Ранії. 

Топ-7 вишиванок у гардеробі королеви Йорданії

Топ-7 вишиванок у гардеробі королеви Йорданії

Офіційне фото з королем Абдаллою ІІ

Для привітання свого чоловіка – короля Абдаллу ІІ – з днем народження чарівна Ранія обрала спільне фото, яке вважається одним з офіційних знімків королівського подружжя. На світлині королева позує перед камерою в ефектній чорній сукні з яскраво-червоною вишивкою. Ідеальна укладка волосся та макіяж з акцентом на очі підкреслили природну красу дружини йорданського монарха. 

Не менш ефектно виглядала й інша чорно-червона вишиванка королеви, яку вона вбрала під час зустрічі з ремісниками. 

View this post on Instagram

زيارتي اليوم إلى محافظة جرش جمعت بين التراث والحداثة، فأثناء تواجدي في الجمعية الأردنية للتنمية البشرية اطلعت على مجموعة من المنتجات الحرفية بالإضافة إلى عدد من الحلول المبتكرة لبعض التحديات التي يواجهها أهل المنطقة. الله يعطيكم ألف عافية #رمضان #الأردن #حب_الأردن From my visit today to the Jordanian Association for Human Development in Jerash – a wonderful setting where craftsmanship meets innovation for the advancement of the local community! #Ramadan #Jordan #LoveJO

A post shared by Queen Rania Al Abdullah (@queenrania) on

Зустріч з йорданцями

Королева Ранія – одна з тих представників королівських родин, яка не упускає можливості поспілкуватись з жителями віддалених сіл та міст. Так, для візиту до Мадабі вона обрала чарівний піджак з яскравою вишивкою. Різнокольоровий геометричний орнамент на вбранні стильно доповнював темний look королеви Ранії. Дружина Абдалли ІІ зібрала хвилясте волосся у буденну зачіску, що додало до образу легкості та невимушеності. 

Зустріч з вчителями Йорданії

Освіта – одна з найактуальніших сфер, яку підтримує та контролює королева Ранія. Щороку вона здійснює десятки поїздок в різні куточки країни та намагається зарадити й вирішити фінансові проблеми, з якими стикаються вчителі у школах. 

На зустріч з педагогами одного з районів Бейрута королева вбрала чорну вишиванку, яка дуже нагадувала українську. Вбрання вільного крою з білим геометричним орнаментом дивовижно підійшло чарівній Ранії. 

Поїздка до села Аль-Байваса

Не всі вишиті речі в гардеробі королеви Ранії є чорними. Знана красуня має вишитий піджак, який витончено підкреслив її образ під час візиту до села Аль-Байваса.  

View this post on Instagram

تكافل أهالي قرية البيوضة والشراكات فيما بينهم كان حجر أساس لنجاحهم. سمعت اليوم من الأهالي عن المشاريع العديدة التي أطلقوها من أجل دعم الأفراد والمجتمعات المحلية في المنطقة، الله يعطيكم ألف عافية #الأردن #حب_الأردن The strong bonds between the families of Bayoudha Village have served as the cornerstone of its continuing success. Enjoyed hearing from the village’s families about the many projects they have launched in support of the area’s local community. Congratulations on a job well done #Jordan #LoveJO

A post shared by Queen Rania Al Abdullah (@queenrania) on


Джерело Телеканал новини «24»
31.08.2019