Новини України та світу

Том Голланд заявив, що точно ще зіграє Людину-павука, і анонсував нових персонажів

За словами актора, робота над наступними фільмами супергеройської франшизи як і раніше ведеться

Джерело: 112.ua

Том Голланд заявив, що точно ще зіграє Людину-павука, і анонсував нових персонажів

Американський актор Том Голланд, виконавець ролі Людини-павука, який може вибути з киновсесвіту Marvel через конфлікт Disney та Sony, запевнив, що він точно повернеться до ролі супергероя. Про це він сказав під час Keystone Comic Con, що проходить зараз у Філадельфії, пише видання Just Jared.

“Це не кінець для мене як для виконавця ролі Людини-павука. Попереду ще безумовно є дещо”, – сказав Голланд. Більш того, він натякнув, що в історії Спайдермена з’являться абсолютно нові персонажі. “Ми посиділи з деякими членами нашої креативної команди і вирішили, що “Людина-павук 3″ буде чимось особливим і зовсім іншим. У нас є дійсно захоплюючі ідеї, як розширити світ Людини-павука, привнести у нього нових персонажів і перетнути з іншими людьми”, – додав актор.

Нагадаємо, днями у пресі з’явилася інформація про те, що студія Marvel, яка належить корпорації Disney, не змогла досягти угоди компанією Sony Pictures, яка з володіє правами Людини-павука. Нібито Disney запропонували ділити фінансування і прибуток від фільмів про нього навпіл, але Sony відкинула цю пропозицію, побажавши зберегти за собою право на левову частку прибутку від франшизи. У найближчій перспективі це означає, що голова Marvel Studios Кевін Файгі швидше за все не буде продюсувати дві картини про Спайдермена, які зараз знаходяться в роботі. А в цілому загрожує виходом супергероя з числа персонажів розширеного кіновсесвіту Marvel. В офіційному коментарі представники Sony поклали відповідальність за цей конфлікт на незговірливість босів Disney.

Джерело: www.112.ua