Новини України та світу

Тімоті Шаламе вчитися бути безжальним правителем у трейлері фільму “Король”

Історична драма від Netflix розповість про перші роки правління короля Генріха V

Джерело: 112.ua

Тімоті Шаламе вчитися бути безжальним правителем у трейлері фільму "Король"

Американський актор Тімоті Шаламе, який нещодавно з’явився в трейлері фільму “Маленькі жінки”, зіграє молодого правителя Англії Генріха V у фільмі “Король”. Трейлер історичної драми опублікований на Youtube-каналі стримінгу Netflix, який займається виробництвом фільму.

За сюжетом Шаламе зіграє принца Хела, який відмовився від життя при дворі, але якому доводиться надягти корону після смерті свого батька Генріха IV і почати занурюватися в тонкощі політики і палацових інтриг. Більш того, молодий монарх вступає у Столітню війну, яка триває вже три чверті століття, як полководець – згодом один з найуспішніших. При цьому йому доводиться налагоджувати стосунки з Джоном Фальстафом (Джоел Еджертон) – старіючим лицарем-алкоголіком, придворним Генріха IV.

Разом із Шаламе та Еджертоном у картині з’являться Роберт Паттінсон і Лілі-Роуз Депп. Прем’єра “Короля” на Netflix відбудеться вже цієї осені. На території США картина вийде в обмежений кінотеатральний прокат.

Нагадаємо, українські глядачі зможуть побачити Шаламе на широкому екрані у жовтні. Актор разом із Селеною Гомес з’явиться в романтичному фільмі Вуді Аллена “Дощовий день у Нью-Йорку”.

Джерело: www.112.ua